Tereza V.

"Sexuální zneužívání svým trenérem na atletice, psychické vydírání "


 "Bylo mi 8 let, když jsem s ním přišla poprvé do kontaktu. Bylo to na závodech v přespolním běhu, kde si mě vybral a následně se stal mým atletickým trenérem po dobu dalších 11 let. Začala jsem dospívat a ve 14 letech se poprvé zmínil, že ze mě bude lesba a on je jediný, který mi ukáže, že chlapi jsou fajn. Nerozuměla jsem mu. Přišly 15 narozeniny a začaly ty strašné chvíle mého života. Ze začátku mě osahával při masážích, následně vyžadoval masturbaci, přidal nechutné líbání, kdy jsem jeho jazyk měla vždy hluboko v krku. Strkal mi prsty do análního otvoru se slovy, že se uvolním a budu podávat lepší výkony. Svoje potřeby rozšiřoval a začal vyžadovat orální sex. Dávící reflexy si doteď pamatuji. Bohužel má noční můra nekončila. Začal na mě tlačit a uspokojovat se pohlavními styky, a to i těmi análními. Na soustředěních i několikrát za den. Mé slzy a odmítání neměly žádný význam a vždy bylo po jeho. Byl to pro mě neskutečný tlak, stres, strach, a proto jsem to celé 3 roky nikomu neřekla.

Poprvé své bývalé přítelkyni. Ztratila jsem důvěru ke všem mužům. Začala jsem se sebepoškozovat. Nejdříve kružítkem na předloktí, později žiletkou a nožem na stehně. Měla jsem pocity beznaděje, bezmoci, postrádala jsem smysl v životě. Poškozování sebe samotné jsem zvyšovala stejně tak, jako se zvyšoval tlak na mě samotnou.

V 17 letech jsem několikrát uvažovala i o sebevraždě. Před 19 rokem jsem v sobě našla sílu při pokaženém mistrovství světa v Americe tohle všechno ukončit. Celé mě to poznamenalo, diagnostikovali mi posttraumatickou stresovou poruchu a těžké ublížení na zdraví, brala jsem dva roky antidepresiva a těžko jsem si hledala důvěru k lidem. "

© 2019 spolek Nenech mě BÝ-í-T | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!