KDO JSME

Toto je náš příběh


Jsme spolek obětí domácího násilí a své případy máme již úspěšně vyřešené. Nyní nabízíme pomoc všem ženám, mužům a dětem, kteří se s domácím násilím, nebo sexuálním zneužíváním potýkají aktuálně a nevědí si rady, nebo potřebují psychickou podporu, či ukázat cestu z tohoto pekla ven

Jsme nekomerční subjekt a nevybíráme žádné poplatky.
Co u nás najdete?

  • Právní a sociální informace, které jsme ze svých zkušeností odzkoušely a fungují
  • Osvětu v problematice domácího násilí
  • Psychickou podporu a motivaci pro uskutečnění změn
  • Přátelství a plné pochopení
  • 100% diskrétnost
  • ukážeme vám tu správnou cestu k uzdravení traumat
  • děláme video terapie a konzultace ve skupinách

Víme o problematice vše a máme informace, díky kterým můžete být svobodné, šťastné a znovu milující sebe sama.
Tento náš spolek je o pomoci, ale také o vzdělání. O tom jak najít zpět sami sebe. Mít se zase rád tak, aby nám již nikdy nikdo neublížil.
Chtěly bychom ženám obětem ukázat, jak řešit určité situace a rozpoznat manipulaci. Ukázat ženám, že být sama není v žádném případě nic špatného a oslabujícího, naopak, že je to správné k tomu, naučit se mít sám sebe rád (a to i v případě, že má žena děti). Přijmi se se svými chybami. Pak už totiž nikdy nedovolí, aby ji někdy někdo ublížil.
Jsme též přesvědčeny, že vzdělání je mocnou zbraní a jedině tak může násilí skončit. Když budou ženy, muži, děti/naše společnost vzdělaná, budou vědět a chápat, že násilí opět plodí násilí a nic se tím nezmění.

"Nevzhlížejme k lidem, kteří mají moc aby věci změnili, protože lidé u moci jsou velmi často nejvyprázdněnějšími lidmi na světě. Kvůli nám věci nezmění. Musíme najít světlo v sobě, ve svých společenstvích, ve svém Poznání a vlastní tvořivosti. Nemůžeme čekat až lidé u moci něco kvůli nám zlepší, protože to nikdy neudělají, pokud je k tomu nedonutíme. Tvrdí nám, že lidská přirozenost je soutěživá, agresivní a sobecká. Je to přesně naopak. Lidskou přirozeností je ve skutečnosti spolupráce a štědrost. Člověk je ve skutečnosti společenský tvor. Pokud najdeme své vlastní světlo, svoji přirozenost, budeme k sobě laskavější."


NÁŠ TÝM

Seznamte se s našimi poradkyněmi



A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí

 

© 2019 spolek Nenech mě BÝ-í-T | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!